Załaduj kalendarz
2013-10-22

Konkurs Małopolski Pracownik Socjalny roku 2013

Doceniając codzienny trud i zaangażowanie pracowników socjalnych Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie ogłasza Konkurs na Małopolskiego Pracownika Socjalnego roku 2013. Od dziś do 12 listopada czekamy na Państwa zgłoszenia.
Doceń ich pracę, wypełnij formularz i zgłoś Swojego Kandydata!

Celem konkursu Małopolski Pracownik Socjalny roku 2013 jest wyróżnienie aktywnych pracowników socjalnych z Małopolski oraz popularyzacja ich osiągnięć w regionie. Kapituła konkursowa wyłoni i nagrodzi między innymi najciekawsze i najbardziej wartościowe inicjatywy w zakresie stosowania metodyki pracy socjalnej, odwagę samodzielnego działania i chęć niesienia pomocy innym.


W tegorocznej edycji konkursu Kandydatów zgłaszać mogą, nie tylko dyrektorzy i kierownicy filii jednostek organizacyjnych pomocy społecznej, ale także osoby fizyczne. Podmioty Zgłaszające mogą wytypować więcej niż jednego Kandydata.

Konkurs zwieńczy uroczysta gala rozdania nagród, która odbędzie się 18 listopada w Małopolskim Centrum Kultury, mieszczącym się przy Rynku Głównym 25 w Krakowie.

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Konkursu oraz zgłaszaniem wytypowanych przez Państwa Kandydatów. Uzupełnione formularze zgłoszeniowe należy przesłać na adres Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej: ul. Piastowska 32, 30-070 Kraków do dnia
12 listopada 2013 roku.

PLAKAT_KONKURS_2013

Poniżej odnajdą Państwo załączniki do pobrania

Regulamin Konkursu

Formularz Karty Zgłoszenia przez Pracodawcę

Formularz Karty Zgłoszenia przez Osoby Fizyczne
Drukuj
Logo EER
Logo EPUAP
Mapa dojazdu
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

30-070 Kraków; ul. Piastowska 32
tel./ fax: (+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl