Załaduj kalendarz
2010-08-23

Pasjonujący Senior

Stowarzyszenie „Senior Na Czasie” rozpoczyna projekt p.n. „Pasjonujący Senior”, współfinansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Głównym celem przedsięwzięcia jest rozpropagowanie wśród starszego pokolenia aktywnych wzorów życia i społecznego uczestnictwa.

„Pasjonujący Senior” ma być okazją do tego, aby ludzie posiadający jakieś ciekawe hobby mogli opowiedzieć o nim swoim rówieśnikom i w ten sposób pokazać, że niezależnie od wieku warto być aktywnym i realizować swoje pasje. W tym celu, poszukujemy dwudziestu „pozytywnie zakręconych” seniorów z Krakowa i okolic, którzy wezmą udział w naszym projekcie. Wybrane osoby będą mogły prezentować swoje pasje na spotkaniach w krakowskich klubach seniora i domach kultury, a dzięki specjalnie przygotowanej stronie internetowej o ich aktywności i zainteresowaniach dowiedzą się ludzie daleko poza granicami naszego miasta.

Jeśli jesteś osobą po 60-tym roku życia i masz oryginalną pasję, o której chcesz opowiedzieć innym – zgłoś się do nas!
Jeśli znasz kogoś, kto zadziwia Cię swoją niegasnącą energią, kto idzie pod prąd utartym schematom i mimo upływu lat wciąż ma zapał do działania – powiedz nam o Nim!
W propagowaniu zainteresowań i pasji pomożemy wraz z zespołem aktywnych, młodych ludzi z Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana w Krakowie. Zaproszonych do projektu seniorów przeszkolimy w zakresie obsługi komputera, nauczymy jak profesjonalnie przygotować prezentację w formie cyfrowej, wyposażymy w umiejętność autoprezentacji, przygotujemy do publicznych wystąpień, a wszystko to w salach i pracowniach Miejskiego Ośrodka Wspierania Inicjatyw Społecznych w Krakowie.

Chętnych prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerami telefonów: 12-654-51-48 lub 510-277-080 lub 516-805-982 bądź mailowy na adres: seniornaczasie@gmail.com.

Źródło: www.senior.org.pl

Drukuj
Logo EER
Logo EPUAP
Mapa dojazdu
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

30-070 Kraków; ul. Piastowska 32
tel./ fax: (+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl