Załaduj kalendarz
2013-05-07

Podpisano umowy na realizację szkoleń i kursów dla pielęgniarek

29 kwietnia br. Pani Wioletta Wilimska Dyrektor Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej oraz Pani Joanna Przybek-Mita - Prezes oraz Dorota Kokoszka - Wiceprezes Zarządu reprezentujące Wykonawcę podpisały umowę na realizację szkoleń specjalizacyjnych i kursów kwalifikacyjnych organizowanych w ramach projektu "Pomocna dłoń pod bezpiecznym dachem".

Organizatorem trzech kursów kwalifikacyjnych i dwóch szkoleń specjalizacyjnych dla pielęgniarek pracujących w małopolskich domach pomocy społecznej została - wyłoniona w wyniku postępowania przetargowego - firma Ośrodek Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych Sp. z o.o. z Rzeszowa.

Już w weekend 18-19 maja w godzinach 8:00-17:45 odbędą się pierwsze zajęcia ramach kursów kwalifikacyjnych w dziedzinie pielęgniarstwa opieki długoterminowej oraz pielęgniarstwa psychiatrycznego (grupa 1) – planowany termin ich zakończenia to październik 2013 r.

Od zajęć w piątek 24 maja (8:00-17:45) rozpocznie się zaś realizacja szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa zachowawczego oraz szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa psychiatrycznego – planowany termin zakończenia szkoleń to przełom grudnia 2014 i stycznia 2015 r.

Zajęcia teoretyczne w ramach wszystkich form edukacyjnych odbywać się będą w Krakowie - w salach restauracji „Avangarda” przy ul. Zyblikiewicza 1. Harmonogramy zajęć na najbliższe 6 miesięcy, zostaną opublikowane w najbliższych dniach.

W październiku br. rozpocznie zajęcia druga grupa pielęgniarek/pielęgniarzy zakwalifikowanych do udziału w kursie kwalifikacyjnych w dziedzinie pielęgniarstwa psychiatrycznego.

Ze względu na dysponowanie jeszcze niewielką pulą wolnych miejsc, Instytucja Realizująca zachęca pielęgniarki/pielęgniarzy pracujących w małopolskich DPS-ach,  zainteresowanych udziałem w tych szkoleniach i kursach, do jak najszybszego przesłania zgłoszeń. W razie pytań prosimy o kontakt z p. Natalią Pięta: npieta@rops.krakow.pl , 12/639 17 01.

Drukuj
Logo EER
Logo EPUAP
Mapa dojazdu
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

30-070 Kraków; ul. Piastowska 32
tel./ fax: (+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl