Załaduj kalendarz
2019-09-19

Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny w Szczecinie prowadzi rekrutację na szkolenie z zakresu specjalizacji I stopnia w zawodzie Pracownika Socjalnego.

Szkolenie realizowane w ramach projektu 2.5 Skuteczna pomoc społeczna,„Wykwalifikowani pracownicy socjalni I stopnia” – realizowanym przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej,

W ramach realizowanego projektu zostanie zorganizowana trzecia edycja Specjalizacji I stopnia w zawodzie Pracownika Socjalnego.

Okres realizacji III edycji specjalizacji: 9.11.2019 r. – 26.04.2020 r.

Grupa docelowa: kluczowi pracownicy instytucji pomocy i integracji społecznej zatrudnieni na terenie Polski na stanowiskach: pracownik socjalny, starszy pracownik socjalny, specjalista pracy socjalnej, starszy specjalista pracy socjalnej, starszy specjalista pracy socjalnej - koordynator, główny specjalista posiadający II stopień specjalizacji w zawodzie pracownik socjalny i aspirant pracy socjalnej.

Kandydaci muszą spełniać warunki rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 17 kwietnia 2012 roku.

Organizator zapewnia zwrot kosztów dojazdów, zakwaterowanie w hotelu, śniadania i obiadokolacje, materiały dydaktyczne i książki, ubezpieczenie, każdy uczestnik otrzyma również tablet.

Miejsce szkolenia: Szczecin

Liczba miejsc ograniczona.

Udział w projekcie jest bezpłatny!!!

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie skanu deklaracji udziału w projekcie oraz kwestionariusza osobowego na adres: azwierello@wshtwp.pl

Szczegółowe informacje i dokumenty do pobrania na stronie organizatora.

Kontakt: Agnieszka Żwierełło

azwierello@wshtwp.pl,

tel. 91 424 32 11, 693 200 599

 

Drukuj
Logo EER
Logo EPUAP
Mapa dojazdu
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

30-070 Kraków; ul. Piastowska 32
tel./ fax: (+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl