Załaduj kalendarz
2016-06-19

Za nami kolejna edycja Targów Ekonomii Społecznej.

Jak co roku Targi ES spotkały się pod jednym niebem na płycie krakowskiego Rynku Głównego z Ogólnopolskimi Dniami Integracji „Zwyciężać Mimo Wszystko” i Festiwalem Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty.
18-19 czerwca 2016. Targi Ekonomii Społecznej - element budowania wizerunku i pozycji na rynku.

Od kilkunastu lat spotkania sektora ekonomii społecznej zajmują jedną z najważniejszych pozycji w czerwcowym kalendarzu małopolskich firm społecznych. Niecodzienne dla imprezy targowej miejsce i festiwalowa aura sprzyja spotkaniom z klientami i stwarza okazję do integracji, zapoznania ze specyfiką sektora ekonomii społecznej, umożliwiając handel oraz dzielenie się wiedzą.

Wystawcy – małopolskie przedsiębiorstwa społeczne, których ideą jest z jednej strony tworzenie miejsc pracy dla osób społecznie wykluczonych, walczących o swoja samodzielność życiową i zawodową, a z drugiej – dawanie klientom szansy dokonywania ważnych społecznie działań przez kupowanie produktów i usług ekonomii społecznej, zaprezentowali swoją ofertę w postaci rękodzieła artystycznego, produktów regionalnych o oryginalnych recepturach, w postaci usług rehabilitacyjnych oraz propozycji miejscowości tematycznych promujących rozwój wsi w oparciu o temat przewodni.

Organizator – Regionalny Ośrodek Ekonomii Społecznej w Krakowie w ramach projektu Małopolski Ośrodek Koordynacji Ekonomii Społecznej gościł w tym roku na Targach ES:

 • stoisko nr 1 - Sp. Socj. KAMPU oraz Sp. Socj. ZŁOTE RĄCZKI
 • stoisko nr 2 - Sp. Socj. SKARBNICA
 • stoisko nr 3 - Stowarzyszenie Pomocy SZANSA Zakład Aktywności Zawodowej w Witowicach
 • stoisko nr 4 - Fundacja ARTES
 • stoisko nr 5 - Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne (sobota) / Stowarzyszenie Pomocy Socjalnej "Gaudium et Spes" Warsztat Terapii Zajęciowej (niedziela)
 • stoisko nr 6 - Bonifraterska Fundacja Dobroczynna Konary
 • stoisko nr 7 - Sp. Socj. KUŹNIA SMAKU
 • stoisko nr 8 - MIEJSCOWOŚCI z CHARAKTEREM: "Dulowa. Zaginiona Wioska", "Kraina pod Zielonym Wielorybem"

Drukuj
  Logo EER
  Logo EPUAP
  Mapa dojazdu
  Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

  30-070 Kraków; ul. Piastowska 32
  tel./ fax: (+48 12) 422 06 36
  e-mail: biuro@rops.krakow.pl