Załaduj kalendarz
2016-10-07

Zapraszamy na wizytę studyjną

W dniu 28 października 2016 r. ROPS Kraków organizuje wizytę studyjną w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Polance Wielkiej.

Serdecznie zapraszamy pracowników socjalnych oraz asystentów rodziny do udziału w wizycie studyjnej w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Polance Wielkiej nagrodzonym w tegorocznym konkursie „Przeciw przemocy”, która odbędzie się 28 października 2016 r.

Uczestniczy wydarzenia będą mieli możliwość zapoznania się z doświadczeniami w realizacji zadań z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz wprowadzonymi rozwiązaniami rozszerzającymi wachlarz wsparcia dla klientów Ośrodka, realizowanymi między innymi przez pracownika socjalnego nagrodzonego w ubiegłorocznym konkursie „Małopolski Pracownik Socjalny Roku”.

Udział w wizycie studyjnej jest bezpłatny, jego uczestnikom zapewniony zostanie transport z Krakowa do miejsca wizyty i z powrotem. Planowany wyjazd z Krakowa o godz. 8:30, powrót ok. godz. 14:00.

Osoby zainteresowane udziałem w wizycie prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres mbras@rops.krakow.pl. Na zgłoszenia czekamy do dnia 20.10.2016 r. do godzi. 12:00. Liczba miejsc jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Informację zwrotną do dnia 21.10.2016 r. telefonicznie lub na adres e-mail otrzymają wyłącznie osoby zakwalifikowane do udziału w wydarzeniu.

Regulamin ROPS Kraków dot. uczestnictwa w szkoleniach, seminariach  oraz superwizji.

Drukuj
Logo EER
Logo EPUAP
Mapa dojazdu
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

30-070 Kraków; ul. Piastowska 32
tel./ fax: (+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl