Załaduj kalendarz
2019-10-18

Zespół Inkubatora Dostępności w akcji

Czy ważne zadania można realizować w pojedynkę ? Pewnie można, pozostaje tylko pytanie po co? W ROPS w Krakowie, wierzymy, że współpraca różnych instytucji, z różnorodnym, często uzupełniającym się potencjałem i zasobami jest tym czynnikiem, który determinuje wartość dodaną.

Z tego też powodu, do działań związanych z naszym nowym projektem „Inkubator dostępności” przystąpiliśmy w niezwykłym partnerstwie z Fundacją Instytut Rozwoju Regionalnego (FIRR).

Nasz wniosek na dofinansowanie inkubatora innowacji społecznych, z czego jesteśmy bardzo dumni, został oceniony jako najlepszy w kraju, co już pokazuje, jaką wagę ma partnerstwo dwóch podmiotów, które mogą się uzupełniać.

Co więc się u nas teraz dzieje ?

- wygraliśmy konkurs na realizację inkubatora innowacji społecznych „Inkubator Dostępności” – to już wiecie;

- spotkaliśmy się w partnerstwie i ustaliliśmy co, kiedy i gdzie mamy do zrobienia;

- ciężko pracujemy teraz nad procedurami do konkursu oraz materiałami informacyjnymi aby już za chwileczkę uronić rąbka tajemnicy i ogłaszać naszą ofertę i zapraszać do współpracy.

Mamy nadzieję, że już niedługo spotkamy się na licznych warsztatach, spotkaniach i konferencjach aby rozmawiać o innowacjach społecznych w zakresie dostępności i wspierać Was w waszych pomysłach na rozwiązanie wyzwań w tym obszarze.

Z pozdrowieniami

Zespół ROPS Kraków i FIRR czyli Inkubator Dostępności

kick

Na grafice znajdują się zdjęcia osób stojących i siedzących przy dużych kartkach od flipcharta. Napis "No to ruszamy z projektem. Logo Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Krakowie i Fundacji Instytut Rozwoju Regionalnego.

Drukuj
Logo EER
Logo EPUAP
Mapa dojazdu
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

30-070 Kraków; ul. Piastowska 32
tel./ fax: (+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl