2013-04-22

Zapraszamy do udziału w konferencji: "Ewaluacja programów i przedsięwzięć społecznych - dobre praktyki"

10 maja 2013 r. odbędzie się konferencja pn. „Ewaluacja programów i przedsięwzięć społecznych - dobre praktyki”. Będzie to kolejne wydarzenie Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Krakowie poświęcone tematyce ewaluacji w pomocy społecznej.
Mamy nadzieję, że wydarzenie to będzie dla Państwa doskonałą okazją do zdobycia i pogłębienia wiedzy na temat ewaluacji oraz poznania ciekawych - już realizowanych - rozwiązań z tego zakresu.

Kontynuując dotychczasowe przedsięwzięcia poświęcone zagadnieniu ewaluacji, w tym roku podczas konferencji chcemy Państwu przybliżyć praktyczną stronę ewaluacji. Stąd też, poza specjalistami, którzy opowiedzą o ewaluacji i podnoszeniu trafności działań w obszarze pomocy społecznej, zaprosiliśmy także praktyków odpowiedzialnych za realizację ewaluacji w swoich instytucjach oraz organizacjach. Mamy nadzieję, że wydarzenie to będzie dla Państwa doskonałą okazją do zdobycia i pogłębienia wiedzy na temat ewaluacji oraz poznania ciekawych - już realizowanych - rozwiązań z tego zakresu.

Dodatkowo, podczas konferencji każdy z uczestników otrzyma egzemplarz naszej ostatniej tematycznej publikacji - Ewaluacja programów i przedsięwzięć społecznych. Katalog dobrych praktyk - oraz podręcznik wydany przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego pt. Ewaluacja. Poradnik dla pracowników administracji publicznej.


Konferencja odbędzie się w auli Akademii Ignatianum w Krakowie przy ul. Kopernika 26.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o potwierdzenie udziału w konferencji. Zgłoszeń można dokonywać do 7 maja 2013 r. poprzez formularz lub pod numerem telefonu 12 661 03 00 wew. 26 lub 30.

W razie pytań prosimy o kontakt z p. Anną Kiedrowską pod numerem telefonu 12 661 03 00 wew. 30 lub na adres e-mailowy: akiedrowska@rops.krakow.pl.


Serdecznie zapraszamy!


Do pobrania:


Tekst pochodzi z serwisu www.rops.krakow.pl – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie