2009-08-26

Wydaj się w książce!

Zwracamy się do seniorów ( i nie tylko) z  informacją o możliwości wydania własnej książki dzięki inicjatywie Wydawnictwa Astrum, które z okazji przyszłorocznych obchodów 20-lecia swego powstania (1990 - 2010), przygotowało dla swoich wiernych, a także nowych Czytelników szereg ciekawych inicjatyw promujących jego markę.

Najważniejszą z nich jest MOŻLIWOŚĆ WYDANIA W NASZEJ OFICYNIE WŁASNEGO, NAPISANEGO PRZEZ SIEBIE WIERSZA, OPOWIADANIA, POWIEŚCI, PŁYTY AUDIO Z WŁASNYMI TEKSTAMI CZY NAWET KOMPOZYCJAMI MUZYCZNYMI. DLA AUTORÓW POWIEŚCI, KRYMINAŁÓW, ROMANSÓW, BAJEK DLA DZIECI ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ NAGRANIA SŁUCHOWISKA (NIE MYLIĆ Z CZYTANYM AUDIO BOOKIEM), A NAWET FILMU ANIMOWANEGO.

Wiek autorów nie ma znaczenia, ważne by poprzez swoją twórczość mieli coś do powiedzenia Czytelnikowi. Tak więc treść utworu: jego wartość i jakość leżą po stronie Autora, natomiast wydawnictwo zapewnia przygotowanie redakcyjne, edytorskie. A po wydaniu książki także promocję autora i dystrybucję w sieci sprzedaży w całej Polsce.

Utwory umieszczane w książce, przed ich publikacją będą oceniane, kierowane do solidnego opracowana redakcyjnego i wydane z dużą starannością edytorską.

Po ich zatwierdzeniu część kosztów wydania książki, dystrybucji i promocji autora ponosi Wydawnictwo Astrum, a część wymaga dotacji autora.

Proponujemy następujące formy książki w serii Wydaj się:

1. Tomik wierszy - blok książki o wymiarach 195mm na 195mm (kwadrat), oprawa broszurowa, stron ok. 104. Nakład sondażowy 500 egzemplarzy.
Dotacja autora za jedną stronę z wierszem w wyżej wymienionej książce oraz biogram - szczegóły . www.wydawnictwo-astrum.pl  

2. Opowiadania, powieści, inne materiały prozą - blok książki format A5, oprawa broszurowa, stron 152. Nakład sondażowy 500 egzemplarzy.
Dotacja autora za 10 stron opowiadania oraz biogram -
szczegóły . www.wydawnictwo-astrum.p l

3. Cała książka z tekstami jednego autora. Może to być tomik wierszy, opowiadań, powieść - parametry jak wyżej dla tomiku wierszy oraz dla prozy.
Dotacja autora - szczegóły . www.wydawnictwo-astrum.p l

W wypadku opublikowania całej książki jednego autora wydawnictwo nie jest właścicielem praw autorskich na zawsze, a jedynie do tej konkretnej publikacji.


SPEŁNIJ SWOJE MARZENIE ! WYDAJ-SIĘ !

Szczegóły także na stronach Wydawnictwa Astrum.
www.wydawnictwo-astrum.pl  
www.wydaj-sie.pl  

Zapraszamy do odwiedzenia i zakupów w księgarni internetowej Wydawnictwa Astrum www.wydawnictwo-astrum.pl  a szczególnie do zapoznania się z tomikami poetyckimi wielu naszych autorów, niektóre wydane są wraz z płytą muzyczną (poezją śpiewaną).

Prezes Wydawnictwa Astrum
Lech Tkaczyk

 

 

Tekst pochodzi z serwisu www.rops.krakow.pl – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie