Załaduj kalendarz

KONTAKT

Dział ds. Projektu "Małopolska Niania 2.0"

Piastowska 32 30-070 Kraków
poniedziałek-piątek 8:00-16:00
Telefon(y): (+48 12) 422 06 36 wew. 23, 42
Fax: (+48 12) 422 06 36 wew. 44

FORMULARZ KONTAKTOWY

Captcha

LOKALIZACJA

DZIAŁ DS. REALIZACJI PROJEKTU

tel. (+48) 12 422 06 36 wew. 23, 42

e- mail: niania@rops.krakow.pl, refundacja.niania@rops.krakow.pl

Kierownik Działu

Magdalena Kalandyk

e- mail: mkalandyk@rops.krakow.pl

ZESPÓŁ PRZYZNAWANIA GRANTÓW

tel. (+48) 12 422 06 36 wew. 23

e- mail: niania@rops.krakow.pl

Magdalena Augustowska - Koordynator Zespołu Przyznawania Grantów

e- mail: maugustowska@rops.krakow.pl

Sylwia Woźniak

e- mail: swozniak@rops.krakow.pl

Piotr Sokołowski

e- mail: psokolowski@rops.krakow.pl

Krystian Skowronek

e- mail: kskowronek@rops.krakow.pl

ZESPÓŁ DS. REALIZACJI GRANTÓW

tel. (+48) 12 422 06 36 wew. 42

e- mail: refundacja.niania@rops.krakow.pl

Małgorzata Kadula - Koordynator Zespołu Realizacji Grantów

e- mail: mkadula@rops.krakow.pl

Waldemar Boczar

e- mail: wboczar@rops.krakow.pl

Logo EER
Logo EPUAP
Mapa dojazdu
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

30-070 Kraków; ul. Piastowska 32
tel./ fax: (+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl