Załaduj kalendarz

KONTAKT

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

ul. Piastowska 32 30-070 Kraków; NIP:676-210-18-14 REGON:351612501
Poniedziałek-Piątek 8:00 - 16:00
Telefon(y):
(+48 12) 422 06 36
(+48 12) 661 03 00
(+48 12) 626 13 73

Fax: (+48 12) 422 06 36 wew. 44

FORMULARZ KONTAKTOWY

Captcha

LOKALIZACJA

Dyrektor:

Wioletta Wilimska
tel.: (+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl

Z-ca Dyrektora:

Rafał Barański
tel.:(+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl

Radca Prawny:

Paweł Gątkiewicz

Dział Organizacji i Zamówień Publicznych:

Piotr Ropka - Kierownik

tel.: (+48 12) 422 06 36
e-mail: propka@rops.krakow.pl

Roksana Mirek - Inspektor ds. asystencko-organizacyjnych 
tel.: (+48 12) 422 06 36 w. 22
e-mail: rmirek@rops.krakow.pl

Kornelia Pacyga - Referent ds. asystencko-organizacyjnych
tel.: (+48 12) 422 06 36 w. 22 
e-mail: kpacyga@rops.krakow.pl

Paweł Zimmer - Starszy inspektor ds. informatyki
tel.: (+48 12) 422 06 36 w. 43
e-mail: pzimmer@rops.krakow.pl

Tatiana Wieczorek-Iwanicka - Starszy specjalista ds. zamówień publicznych
tel.: (+48 12) 422 06 36 w. 41
e-mail: twieczorek@rops.krakow.pl

Anna Bukowiec - Inspektor

Skype: https://join.skype.com/invite/lyOw4DVqkU0W

Księgowość:

Monika KrępaGłówny Księgowy
tel: (+48 12) 422 06 36 w. 25
e-mail: mkrepa@rops.krakow.pl

Małgorzata Waśniowska  Z-ca Głównego Księgowego
tel: (+48 12) 422 06 36 w. 25
e-mail: mwasniowska@rops.krakow.pl

Elżbieta Zbroszczyk-Mocio
tel: (+48 12) 422 06 36 w. 32
e-mail: emocio@rops.krakow.pl

Urszula Mieszaniec
tel: (+48 12) 422 06 36 w. 32
e-mail: umieszaniec@rops.krakow.pl

Natalia Małas
tel: (+48 12) 422 06 36 w. 32
e-mail: nmalas@rops.krakow.pl

Kadry:

Maria Turcza
tel.: (+48 12) 422 06 36 w. 31
mobile: (+48) 728 431 376
e-mail: mturcza@rops.krakow.pl

Justyna Pawlak 
tel.: (+48 12) 422 06 36 w. 31
mobile: (+48) 728 431 376
e-mail: jpawlak@rops.krakow.pl


Inspektor danych osobowych

Inspektor danych osobowych
e-mail: iod@rops.krakow.pl

Logo EER
Logo EPUAP
Mapa dojazdu
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

30-070 Kraków; ul. Piastowska 32
tel./ fax: (+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl