Załaduj kalendarz

MAŁOPOLSKA NIANIA 2.0

Kontakt

PUNKT INFORMACYJNY PROJEKTU "Małopolska Niania 2.0"

czynny od poniedziałku do piątku (w dni robocze) w godzinach 8-16.


Adres:
ul. Piastowska 32, 30-070 Kraków
e-mail: niania@rops.krakow.pl
tel. 12 422 06 36 wew. 23, 42



DZIAŁ DS. REALIZACJI PROJEKTU

Magdalena Kalandyk

Kierownik Działu
tel. 12 422 06 36 wew. 23
e-mail: mkalandyk@rops.krakow.pl


ZESPÓŁ DS. PRZYZNAWANIA GRANTÓW
tel. 12 422 06 36 wew. 23
e-mail: niania@rops.krakow.pl

Magdalena Augustowska
Koordynator Zespołu
e-mail: maugustowska@rops.krakow.pl

Sylwia Woźniak
Starszy referent ds. realizacji Projektu
e-mail: swozniak@rops.krakow.pl

Piotr Sokołowski
Referent ds. realizacji Projektu
e-mail: psokolowski@rops.krakow.pl

Krystian Skowronek
Referent ds. realizacji Projektu
e-mail: kskowronek@rops.krakow.pl


ZESPÓŁ DS. REALIZACJI GRANTÓW
tel. 12 422 06 36 wew. 42
e-mail: refundacja.niania@rops.krakow.pl

Małgorzata Kadula
Koordynator Zespołu
e-mail: mkadula@rops.krakow.pl

Waldemar Boczar
Referent ds. realizacji Projektu
e-mail: wboczar@rops.krakow.pl



Śledź nas na stronach:

https://www.facebook.com/MalopolskaNiania/

https://www.facebook.com/groups/Malpolska.Niania/


logotyp_FE_logotyp_RP_logotyp_WM__logotyp_UE
Drukuj
Logo EER
Logo EPUAP
Mapa dojazdu
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

30-070 Kraków; ul. Piastowska 32
tel./ fax: (+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl