Załaduj kalendarz
2020-09-09

Kompetencje przyszłości - pytamy o Państwa opinię

Czy potrafimy współpracować? Czy nasze umiejętności i doświadczenia sprawdzają się w pracy i życiu? Chcemy zapoznać się z Państwa obserwacjami i poznać opinie na temat dokonującej się na naszych oczach zmiany, również w kontekście Państwa doświadczeń zawodowych.


Za nami ponad 6 miesięcy doświadczania zmian i wyzwań związanych z sytuacją pandemii. Jest to czas nowych zadań, odnajdywania się w nowej rzeczywistości, ale też czas zdobywania kompetencji i wiedzy. Pojawiło się sporo zagrożeń, pojawiły się także nowe szanse.

W tym czasie 4 małopolskie instytucje - polityki społecznej, sektora edukacji, kultury i rynku pracy postanowiły spotkać się, aby rozmawiać o współpracy, wzajemnej wymianie wiedzy i doświadczeń.

Jednym z elementów tej współpracy jest ankieta, do wypełnienia której zapraszamy Państwa. Celem ankiety jest identyfikacja nowych potrzeb i wyzwań, spojrzenie na współpracę (w systemie, między systemami, w organizacjach, między organizacjami, ale też po prostu między ludźmi) oraz rozpoznanie kompetencji przyszłości, które ułatwią nam odnajdowanie się w zmianie.

Państwa opinia i perspektywa pomoże nam przygotować rekomendacje na przyszłość, pokazać obszary, w których poradziliśmy sobie dobrze, przykłady, z których możemy się uczyć, ale także sfery, które wymają dalszego rozwoju np. szkoleń dla pracowników.

Ankieta zajmie Państwu ok. 20 minut. Poniżej link do ankiety.

https://cadasprod.wup-krakow.pl/kompetencje.pg

By rozpocząć wypełnianie ankiety wystarczy kliknąć w link, a następnie przyciskami „DALEJ” (lub „COFNIJ”) poruszać się pomiędzy pytaniami. Po zakończeniu ankiety pojawi się komunikat, że dane zostały zapisane na serwerze. Nie trzeba odsyłać ankiety, system wykonuje to automatycznie. Ankietę należy wypełnić w całości w jednym czasie, cząstkowe odpowiedzi nie zapisują się. Zachęcamy do wypełnienia ankiety wszystkie zainteresowane osoby z Państwa instytucji/organizacji.

Będziemy wdzięczni za wypełnienie ankiety do 18 września 2020 r.

Kolejnym naszym krokiem będzie spotkanie się na konferencji on-line 5 października 2020, na którą już teraz serdecznie zapraszamy. Więcej informacji o konferencji znajdziecie Państwo na stronie: https://mik.krakow.pl/wspolpraca/#top

Podczas konferencji przedstawimy pierwsze wnioski z badania, a na opracowanie i zaprezentowanie całości wyników zaprosimy Państwa pod koniec roku.


ankieta_600

Drukuj
Logo EER
Logo EPUAP
Mapa dojazdu
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

30-070 Kraków; ul. Piastowska 32
tel./ fax: (+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl