Załaduj kalendarz
2020-06-09

Małopolski Inkubator Innowacji Społecznych bierze udział w konkursie REGIOSTARS Awards 2020

REGIOSTARS to nagrody przyznawane w Europie za najbardziej innowacyjne projekty regionalne. Plebiscyt ma za zadanie promować ciekawe projekty dofinansowane z UE, prezentujące nowe podejścia do rozwoju regionalnego.

Projekty konkurują w 5 kategoriach dotyczących ekologicznych rozwiązań w gospodarce, wzmocnienia współpracy młodzieży z całej Europy, edukacji i cyfryzacji.

Projekt „Małopolski Inkubator Innowacji Społecznych” staruje oczywiście w kategorii „Zaangażowanie obywateli na rzecz spójnych miast obywatelskich”. Kategoria ta wyjątkowo do nas pasuje, ponieważ wiele wspaniałych osób, organizacji i podmiotów współtworzyło MIIS i to oni - nasi innowatorzy - stoją za sukcesem Inkubatora.

Jeśli uważasz, że MIIS to ciekawy i wartościowy projekt, zagłosuj na nas!

Głos można oddać w prosty sposób.

Wystarczy wejść na www.regiostarsawards.eu, odnaleźć MIIS w kategorii Urban development ---> "Citizens engagement for cohesive European Cities (Zaangażowanie obywateli na rzecz spójnych miast europejskich)" i kliknąć dla nasz projekt The Incubator for Social Innovation.


Uwaga! Każdy może oddać jeden głos na dzień!

regio_4

 Grafika przedstawia: logo plebiscytu REGIOSTARS 2020 i rysunek "kosmicznej galaktyki" aktywności społecznych: ludzie, technologia, transport i przyroda, nauka i przemysł znajdują się na spiralnej linii.


Drukuj
Logo EER
Logo EPUAP
Mapa dojazdu
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

30-070 Kraków; ul. Piastowska 32
tel./ fax: (+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl