Zapraszamy do sieciowania w ramach cyklu spotkań pn. "Salon Innowacji"

Serdecznie zapraszamy na cykl spotkań p.n. "Salon Innowacji" prezentujących Innowacje Społeczne i ich twórców, z którymi mamy przyjemność współpracować w ramach projektu Inkubator Dostępności.

Podczas spotkania Innowatorzy przedstawią swoją innowację, opowiedzą o kuluarach testu, wyzwaniach jakie stawia przed nimi realizacja pomysłu i możliwościach jego wdrożenia – być może właśnie w Państwa działalności zawodowej czy życiu prywatnym. Liczymy na wymianę wiedzy, doświadczeń, pytania do Innowatorów i Państwa refleksje, które będą pomocne w ich dalszych działaniach.

W lipcu odbędą się cztery takie spotkania, skupione wokół odrębnych obszarów tematycznych, związanych z osobami starszymi i z niepełnosprawnościami:

  • aktywne uczestnictwo w kulturze – 28 lipca 2021 godz. 10:00 -12:00
  • nowe formy aktywizacji – 28 lipca 2021 godz. 14:00 - 16:00
  • innowacyjne produkty wspierające aktywne życie – 29 lipca 2021 godz. 10:00 – 12:00
  • rozwiązania usprawniające system opieki zdrowotnej – 29 lipca 2021 godz. 14:00 – 16:00   

Spotkania będą miały formę zdalną i odbędą się na platformie ZOOM.

Aby uczestniczyć w spotkaniu wystarczy wysłać wiadomość na adres: ismialowska@rops.krakow.pl  z informacjami: imię, nazwisko, nazwa instytucji oraz informacją, którym spotkaniem jesteście Państwo zainteresowani.

Dodatkowo, prosimy o zgłoszenie szczególnych potrzeb, jeśli takowe występują (np. konieczność obecności Tłumacza PJM).

Kończąc, raz jeszcze serdecznie zapraszamy do tego, by usiąść z nami i Innowatorami na wirtualnej kanapie i zobaczyć innowacje, które mają szansę zmienić codzienność osób starszych i z niepełnosprawnościami!

Zapraszamy

Zespół Inkubatora Dostępności
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie


Napis: Poznaj Innowacje społeczne realizowane w Inkubatorze Dostępności. Prezentowane innowacje skierowane są do osób starszych i z niepełnosprawnościami. Informacja: Poniżej znajdują się informacje dotyczące terminów realizacji spotkań, które umieszczone są także w treści powyższego zaproszenia.

Powrót