Załaduj kalendarz

Małopolska Niania 2.0

Kontakt

PUNKT INFORMACYJNY PROJEKTU "Małopolska Niania 2.0"

czynny od poniedziałku do piątku (w dni robocze) 

Dla osób, które zawarły z ROPS Umowę o powierzenie Grantu: 
12 422 06 36 wew. 42, 728 431 384 - dyżur: Krystian Skowronek
Dla pozostałych osób (zainteresowanych udziałem w Projekcie): 
12 422 06 36 wew. 23, 698 897 002 - dyżur: Teresa Rachfał godz. 12:00-16:00
Skype: niania.rops.krakow@gmail.com


DZIAŁ DS. REALIZACJI PROJEKTU

Magdalena Kalandyk

Kierownik Działu
e-mail: mkalandyk@rops.krakow.pl


ZESPÓŁ DS. PRZYZNAWANIA GRANTÓW
e-mail: niania@rops.krakow.pl

Magdalena Augustowska
Koordynator Zespołu
e-mail: maugustowska@rops.krakow.pl

Teresa Rachfał
Referent ds. realizacji Projektu
e-mail: trachfal@rops.krakow.pl

Ewa Bogacz
Referent ds. realizacji Projektu
e-mail: ebogacz@rops.krakow.pl

Krystian Skowronek
Referent ds. realizacji Projektu
e-mail: kskowronek@rops.krakow.pl


ZESPÓŁ DS. REALIZACJI GRANTÓW
e-mail: refundacja.niania@rops.krakow.pl

Sylwia Woźniak
Koordynator Zespołu
Starszy referent ds. realizacji Projektu
e-mail: swozniak@rops.krakow.pl

Waldemar Boczar
Referent ds. realizacji Projektu
e-mail: wboczar@rops.krakow.pl




Śledź nas na stronach:

https://www.facebook.com/MalopolskaNiania/

https://www.facebook.com/groups/Malpolska.Niania/


logotyp_FE_logotyp_RP_logotyp_WM__logotyp_UE

FORMULARZ KONTAKTOWY

Captcha

LOKALIZACJA

Logo EER
Logo EPUAP
Mapa dojazdu
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

30-070 Kraków; ul. Piastowska 32
tel./ fax: (+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl