Małopolska Niania 2.0 Kontakt

PUNKT INFORMACYJNY PROJEKTU "Małopolska Niania 2.0"

czynny od poniedziałku do piątku (w dni robocze) w godz. 13:00-16:00


Dla osób, które zawarły z ROPS Umowę o powierzenie Grantu: 
12 422 06 36 wew. 42, 728 431 384  
refundacja.niania@rops.krakow.pl
 
Dla pozostałych osób (zainteresowanych udziałem w Projekcie): 
12 422 06 36 wew. 23, 698 897 002 
niania@rops.krakow.pl
 


DZIAŁ DS. REALIZACJI PROJEKTU

Magdalena Kalandyk

Kierownik Działu
e-mail: mkalandyk@rops.krakow.pl

Magdalena Augustowska
Starszy specjalista ds. realizacji Projektu-Koordynator 
e-mail: maugustowska@rops.krakow.pl

Teresa Rachfał
Starszy referent ds. realizacji Projektu
e-mail: trachfal@rops.krakow.pl

Krystian Skowronek
Starszy referent ds. realizacji Projektu
e-mail: kskowronek@rops.krakow.pl

Ewa Bogacz
Referent ds. realizacji Projektu
e-mail: ebogacz@rops.krakow.pl

Paulina Kęcka
Referent ds. realizacji Projektu
e-mail: pkecka@rops.krakow.pl

Karolina Pawlikowska
Referent ds. realizacji Projektu
e-mail: kpawlikowska@rops.krakow.pl

 

 

 

 

 

 



Śledź nas na stronach:

https://www.facebook.com/MalopolskaNiania/

https://www.facebook.com/groups/Malpolska.Niania/

 

 

 

 

logotyp_FE_logotyp_RP_logotyp_WM__logotyp_UE