6 czerwca 2007

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracy

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie poszukuje kandydatów na stanowisko „referent ds. zabezpieczenia społecznego”, miejsce pracy Nowy Sącz - nr ref. ROPS/110-3/07. Stanowisko referent ds. zabezpieczenia społecznego do dnia 25.06.2007r.
Wymagania niezbędne:
  • wykształcenie wyższe (preferowane),
  • znajomość obsługi komputera (Pakiet MS Office),
Wymagania dodatkowe:
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • znajomość przepisów z zakresu świadczeń rodzinnych,
  • wiedza z zakresu zasad funkcjonowania administracji publicznej,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • rzetelność, terminowość, odpowiedzialność,
  • umiejętność organizowania pracy własnej,
  • doświadczenie w pracy administracyjnej lub w jednostkach organizacyjnych pomocy społecznej.
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
  • prowadzenie postępowania administracyjnego w sprawie ustalenia prawa do świadczeń rodzinnych w związku z koordynacją systemów zabezpieczenia społecznego w przypadku wniosków złożonych w Polsce (przyjmowanie wniosków o ustalenie prawa do świadczeń rodzinnych, zgromadzenie niezbędnej dokumentacji),
  • współpraca z instytucjami właściwymi i łącznikowymi UE w celu uzyskania informacji niezbędnych do wydania decyzji na podstawie prawa polskiego,
  • Wypełnianie formularzy nadesłanych przez instytucje zagraniczne w związku z wszczęciem procedury o przyznanie świadczeń rodzinnych w jednym z państw UE.
Wymagane dokumenty:
  • życiorys zawodowy;
  • list motywacyjny;
  • kserokopia dyplomu oraz innych dokumentów potwierdzających kwalifikacje,
  • dokumenty poświadczające dotychczasowe zatrudnienie,
  • referencje na życzenie.
Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o składanie wymaganych dokumentów w Sekretariacie ROPS w Krakowie, ul. Radziwiłłowska 1, w terminie do dnia 25.06.2007r.
Aplikacje, które wpłyną do ROPS w Krakowie po upływie wyżej wymienionego terminu nie będą rozpatrywane.
Lista kandydatów spełniających wymagania formalne oraz informacja o wyniku naboru, zgodnie z ustawą z dnia 22.03.1990 r. o pracownikach samorządowych (Dz.U. z 2001 r. Nr 142, poz. 1593 ze zm.), zostanie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej, na stronie ROPS oraz na tablicy informacyjnej przy ul. Radziwiłłowskiej 1 w Krakowie.
Do wymaganych dokumentów proszę dołączyć następującą klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.
z 2002 r. Nr 101, poz. 926) oraz ustawą z dnia 22.03.1990 r. o pracownikach samorządowych (Dz.U. z 2001 r.
Nr 142, poz. 1593 ze zm"
Wymagane dokumenty proszę opatrzyć własnoręcznym podpisem.

Zgadzam się