Kontakt Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

Adres:

ul. Piastowska 32, 30-070 Kraków

Godziny otwarcia:

8:00 - 16:00 Poniedziałek-Piątek

Telefon:

(+48 12) 422 06 36
(+48 12) 661 03 00
(+48 12) 626 13 73

Fax:

(+48 12) 422 06 36 wew. 44

NIP: 676-210-18-14

REGON: 351612501

Dyrektor:

Wioletta Wilimska
tel.: (+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl

Zastępcy Dyrektora:

I Zastępca Dyrektora
Rafał Barański
tel.:(+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl


p.o. II Zastępcy Dyrektora
Michał Góra
tel.: (+48 12) 422 06 36
e-mail: mgora@rops.krakow.pl

Radca Prawny:

Paweł Gątkiewicz
tel.: (+48 12) 422 06 36
e-mail: pgatkiewicz@rops.krakow.pl

 

Dział Organizacji i Zamówień Publicznych:

Piotr Ropka - Kierownik

tel.: (+48 12) 422 06 36
e-mail: propka@rops.krakow.pl

Tatiana Wieczorek- Iwanicka Starszy specjalista ds. zamówień publicznych
tel.: (+48 12) 422 06 36 w. 41
e-mail: twieczorek@rops.krakow.pl

Roksana Mirek - Spercjalista ds. asystencko-organizacyjnych 
tel.: (+48 12) 422 06 36 w. 22
e-mail: rmirek@rops.krakow.pl

Barbara Łokas - Młodszy referent
tel.: (+48 12) 422 06 36 w. 22
e-mail: blokas@rops.krakow.pl

Paweł Zimmer - Specjalista ds. informatyki
tel.: (+48 12) 422 06 36 w. 43
e-mail: pzimmer@rops.krakow.pl

Anna Bukowiec - Specjalista
e-mail: abukowiec@rops.krakow.pl
tel.: (+48 12) 422 06 36 w. 36

Iwona Hirsch-Chojnacka - Starszy specjalista
tel.: (+48 12) 422 06 36 | w. 28
e-mail: ihirsch@rops.krakow.pl

Kornelia Listwan Specjalista ds. asystencko-organizacyjnych

 

Księgowość:

Monika KrępaGłówny Księgowy
tel: (+48 12) 422 06 36 w. 25
e-mail: mkrepa@rops.krakow.pl

Małgorzata Waśniowska Zastępca Głównego Księgowego ds. finansowo-kadrowych
tel: (+48 12) 422 06 36 w. 25
e-mail: mwasniowska@rops.krakow.pl

Urszula Mieszaniec - Zastępca Głównego Księgowego ds. finansowo-projektowych
tel: (+48 12) 422 06 36 w. 32
e-mail: umieszaniec@rops.krakow.pl

Elżbieta Zbroszczyk-Mocio Starszy specjalista ds. finansowo-księgowych
tel: (+48 12) 422 06 36 w. 32
e-mail: emocio@rops.krakow.pl

Sylwia Pasek - Specjalista ds. finansowo-księgowych
tel: (+48 12) 422 06 36 w. 32
e-mail: spasek@rops.krakow.pl

Kadry:

Maria Turcza - Starszy specjalista ds. kadr i płac
tel.: (+48 12) 422 06 36 w. 31
mobile: (+48) 728 431 376
e-mail: mturcza@rops.krakow.pl

Sylwia Woźniak - Specjalista ds. kadr i płac
tel.: (+48 12) 422 06 36 w. 31
mobile: (+48) 728 431 376
e-mail: swozniak@rops.krakow.pl

Justyna Pawlak - Pomoc administracyjna
tel.: (+48 12) 422 06 36 w. 31
mobile: (+48) 728 431 376
e-mail: jpawlak@rops.krakow.pl

Inspektor Ochrony Danych

Piotr Sokołowski - Inspektor Ochrony Danych
e-mail: iod@rops.krakow.pl

Paweł Gątkiewicz - Zastępca Inspektora Ochrony Danych
e-mail: iod@rops.krakow.pl
tel. +48 728431383 

ePUAP

Kontakt za pośrednictwem systemu ePUAP

Elektroniczna skrzynka podawcza ePUAP: /ropskrakow/skrytka

Uwaga: strona wykorzystuje pliki cookies.
Podczas korzystania ze stron internetowych zamieszczonych na serwerach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego przeglądarka internetowa może przechowywać pliki cookies na dysku komputera. Użytkownik może samodzielnie i w każdym czasie zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.

Zgadzam się