Kontakt Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

Adres:

ul. Piastowska 32, 30-070 Kraków

Godziny otwarcia:

8:00 - 16:00 Poniedziałek-Piątek

Telefon:

(+48 12) 422 06 36
(+48 12) 661 03 00
(+48 12) 626 13 73

Fax:

(+48 12) 422 06 36 wew. 44

NIP: 676-210-18-14

REGON: 351612501

Dyrektor:

Wioletta Wilimska
tel.: (+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl

Z-ca Dyrektora:

Rafał Barański
tel.:(+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl

Radca Prawny:

Paweł Gątkiewicz
 

 

Dział Organizacji i Zamówień Publicznych:

Piotr Ropka - Kierownik

tel.: (+48 12) 422 06 36
e-mail: propka@rops.krakow.pl

Roksana Mirek - Starszy inspektor ds. asystencko-organizacyjnych 
tel.: (+48 12) 422 06 36 w. 22
e-mail: rmirek@rops.krakow.pl

Kornelia Listwan - Starszy referent ds. asystencko-organizacyjnych
tel.: (+48 12) 422 06 36 w. 22 
e-mail: klistwan@rops.krakow.pl

Paweł Zimmer - Starszy inspektor ds. informatyki
tel.: (+48 12) 422 06 36 w. 43
e-mail: pzimmer@rops.krakow.pl

Anna Bukowiec - Inspektor

Skype: https://join.skype.com/invite/lyOw4DVqkU0W

Księgowość:

 

Monika KrępaGłówny Księgowy
tel: (+48 12) 422 06 36 w. 25
e-mail: mkrepa@rops.krakow.pl

Małgorzata Waśniowska Zastępca Głównego Księgowego ds. finansowo-kadrowych
tel: (+48 12) 422 06 36 w. 25
e-mail: mwasniowska@rops.krakow.pl

Urszula Mieszaniec - Zastępca Głównego Księgowego ds. finansowo-projektowych
tel: (+48 12) 422 06 36 w. 32
e-mail: umieszaniec@rops.krakow.pl

Elżbieta Zbroszczyk-Mocio
tel: (+48 12) 422 06 36 w. 32
e-mail: emocio@rops.krakow.pl

Sylwia Pasek
tel: (+48 12) 422 06 36 w. 32
e-mail: spasek@rops.krakow.pl

Kadry:

Maria Turcza
tel.: (+48 12) 422 06 36 w. 31
mobile: (+48) 728 431 376
e-mail: mturcza@rops.krakow.pl

Justyna Pawlak 
tel.: (+48 12) 422 06 36 w. 31
mobile: (+48) 728 431 376
e-mail: jpawlak@rops.krakow.pl

Sylwia Woźniak
tel.: (+48 12) 422 06 36 w. 31
mobile: (+48) 728 431 376
e-mail: swozniak@rops.krakow.pl

Inspektor Ochrony Danych

Julita Gaweł - Inspektor Ochrony Danych
e-mail: iod@rops.krakow.pl