13 maja 2022

Salon Innowacji Społecznych - spotkaj twórców rozwiązań realizowanych w Inkubatorze Dostępności

Serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę spotkań p.n."Salon Innowacji" prezentujących Innowacje Społeczne i ich twórców, z którymi mamy przyjemność współpracować w ramach projektu Inkubator Dostępności.

Podczas spotkania Innowatorzy przedstawią swoją innowację, opowiedzą o kuluarach testu, wyzwaniach jakie stawia przed nimi realizacja pomysłu i możliwościach jego wdrożenia – być może właśnie w Państwa działalności zawodowej czy życiu prywatnym. Liczymy na wymianę wiedzy, doświadczeń, pytania do Innowatorów i Państwa refleksje, które będą pomocne w ich dalszych działaniach.

W maju odbędą się trzy takie spotkania, skupione wokół odrębnych obszarów tematycznych, związanych z osobami starszymi i z niepełnosprawnościami:

  • Seniorzy w akcji – 19 maja 2022 godz. 09:30 -11:30
  • Rekreacja/turystyka i edukacja osób niewidomych i słabowidzących – 27 maja 2022 godz. 09:30 -11:30
  • Innowacyjne produkty wspierające aktywne życie – 30 maja 2022 godz. 09:30 -11:30


Spotkania będą miały formę zdalną i odbędą się na platformie ZOOM.

Aby uczestniczyć w spotkaniu wystarczy wysłać wiadomość na adres: drojek@rops.krakow.pl  z informacjami: imię, nazwisko, nazwa instytucji oraz informacją, którym spotkaniem jesteście Państwo zainteresowani.
Dodatkowo, prosimy o zgłoszenie szczególnych potrzeb, jeśli takowe występują (np. konieczność obecności Tłumacza PJM).

Serdecznie zapraszamy by usiąść z nami i Innowatorami na wirtualnej kanapie i zobaczyć innowacje, które mają szansę zmienić codzienność osób starszych i z niepełnosprawnościami!


Zespół Inkubatora Dostępności
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

Powrót