10 marca 2021

Zapraszamy na cykl spotkań prezentujących Innowacje Społeczne i ich twórców

Celem spotkań pn. "Salon Innowacji" jest sieciowanie, wymiana wiedzy i doświadczeń pomiędzy Innowatorami, a potencjalnymi Użytkownikami tworzonych przez Nich rozwiązań.

Serdecznie zapraszamy na cykl spotkań prezentujących Innowacje Społeczne i ich twórców, z którymi mamy przyjemność pracować w ramach projektu Inkubator Dostępności.

Celem spotkań pn. "Salon Innowacji" jest sieciowanie, wymiana wiedzy i doświadczeń pomiędzy Innowatorami, przedstawienie innowacji nowej grupie odbiorców, interesariuszy oraz uzyskanie informacji zwrotnej od uczestników spotkania. Chcemy też dotrzeć z informacją o testowanych innowacjach społecznych do szerokiego grona potencjalnych użytkowników (min. przedstawicieli NGO, biznesu, jednostek samorządu terytorialnego).

W marcu odbędą się cztery takie spotkania, skupione wokół odrębnych wyzwań:

  • potrzeb osób o ograniczonej mobilności (22.03.2021 godz. 10.00-11.30)

  • potrzeb osób z niepełnosprawnością intelektualną (23.03.2021 godz. 10.00-11.30)

  • potrzeb osób z niepełnosprawnością słuchu (23.03.2021 godz. 14.00-15.30)

  • potrzeb osób z autyzmem (24.03.2021 godz. 10.00-11.30)

Podczas każdego ze spotkań Innowatorzy przedstawią założenia swojej innowacji oraz opowiedzą o kuluarach testu, wyzwaniach i kolejnych krokach, które realizują w swoim projekcie. Liczymy na wymianę wiedzy, doświadczeń, pytania do innowatorów i ciekawe wnioski, które będą pomocne dla Innowatorów.

Spotkania będą miały formę zdalną, odbędą się na platformie ZOOM.

Aby uczestniczyć w spotkaniu wymagana jest rejestracja, prosimy o wysłanie maila na adres: kmiasik@rops.krakow.pl z informacjami: imię, nazwisko, nazwa instytucji oraz informacją, którym spotkaniem jesteście Państwo zainteresowani.


Zapraszamy


Zespół Inkubatora Dostępności
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

Grafika przedstawia: w górnej części logotypy Małopolski, ROPS Kraków, FIRR a w dolnej logotypy Funduszy Europejskich, Rzeczpospolitej Polskiej, UE. Po środku napis: Poznaj Innowacje społeczne realizowane w Inkubatorze Dostępności. Jesteśmy ciekawi Twojego zdania. Dołącz do nas w Salonie Innowacji; poniżej terminy spotkań; w tle fotel ze stołem.

 

Powrót