Kooperacje 3D Aktualności

1

30 września 2023 r. zakończyliśmy realizację projektu "KOOPERACJE 3D – model wielosektorowej współpracy na rzecz wsparcia osób i rodzin"

Dziękujemy za zaufanie, którym nas obdarzyliście angażując się w realizowane inicjatywy projektowe i  wkład włożony w budowanie sieci współpracy w naszym województwie!

 

Więcej

Trwa rekrutacja na dwudniowe spotkanie pn. "Małopolskie Centra Usług Społecznych"

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie zaprasza na 2-dniowe spotkanie pn. "Małopolskie Centra Usług Społecznych" realizowane w dniach 27-28 września 2023 r. w Hotelu Campanile przy ul. Świętego Tomasza 34 w Krakowie.

Więcej

Trwa rekrutacja na dwudniową wizytę studyjną dotyczącą wdrażania rozwiązań z deinstytucjonalizacji oraz funkcjonowania centrów usług społecznych

Wizyta odbędzie się w dniach 19-20 września 2023 r.  w Centrach Usług Społecznych w Adamówce, Bełżycach i Starachowicach.

Więcej

Trwa rekrutacja uzupełniająca na szkolenie CUS z zakresu organizowania społeczności lokalnej

Adresatami szkolenia są przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego i ich jednostek organizacyjnych z obszaru województwa małopolskiego z poziomu gminy.

Więcej

Trwa rekrutacja na szkolenie warsztatowe pn. Motywowanie do zmiany. Metody, narzędzia i techniki motywacyjne w pracy z osobą/rodziną - 13.06.2023 r.

Szkolenie odbędzie się w dniu 13.06.2023 r. (9.30-15.00) w Akademickim Centrum Hotelowym DS. Krakowiak przy ul. Armii Krajowej 9 w Krakowie.

Więcej

Trwa rekrutacja na szkolenie warsztatowe pn. Kompetencje animacyjne i negocjacyjne w pracy ze społecznością lokalną - 24.05.2023 r.

Szkolenie odbędzie się w dniu 24.05.2023 r. (9.30-15.10) w Akademickim Centrum Hotelowym DS. Krakowiak przy ul. Armii Krajowej 9 w Krakowie.

Więcej

Trwa rekrutacja na szkolenie warsztatowe pn. Budowanie lokalnego planu/strategii deinstytucjonanalizacji usług społecznych w oparciu o lokalne zasoby - 9.05.2023 r.

Szkolenie odbędzie się w dniu 9.05.2023 r. (9.30-15.30) w Akademickim Centrum Hotelowym DS. Krakowiak przy ul. Armii Krajowej 9 w Krakowie.

Więcej

Trwa rekrutacja na szkolenie warsztatowe pn. Zlecanie usług i włączanie podmiotów ekonomii społecznej i organizacji pozarządowych w rynek usług społecznych

Szkolenie odbędzie się w dniu 14.04.2023 r. (9.30-15.30) w Akademickim Centrum Hotelowym DS. Krakowiak przy ul. Armii Krajowej 9 w Krakowie.

 

 

Więcej

Trwa nabór na szkolenie pn. „Budowanie i rozwój współpracy międzyinstytucjonalnej w obszarze usług społecznych w środowisku lokalnym” - 7.12.2022 r.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu warsztatowym realizowanym w ramach projektu KOOPERACJE 3D – model wielosektorowej współpracy na rzecz wsparcia osób i rodzin”. 

Więcej

Trwa nabór na szkolenie pn. „Rozwój usług społecznych w środowisku lokalnym” - 23.11.2022 r.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu warsztatowym pn. „Rozwój usług społecznych w środowisku lokalnym", realizowanego w ramach projektu KOOPERACJE 3D – model wielosektorowej współpracy na rzecz wsparcia osób i rodzin”. 

Więcej

ODWOŁANE - szkolenie warsztatowe pn. „Organizacja i moderacja spotkań zespołowych w praktyce pomocowej"

Z przykrością informujemy, że z przyczyn niezależnych od Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Krakowie jesteśmy zmuszeni odwołać szkolenie warsztatowe pn. „Organizacja i moderacja spotkań zespołowych w praktyce pomocowej" zaplanowane na dzień 20.10.2022 r. 

 

Więcej

Trwa rekrutacja na szkolenie dla pracowników centrum usług społecznych z zakresu zarządzania i organizacji usług społecznych - rozpoczynamy 13 października

Szkolenie jest realizowane zgodnie z wymaganiami określonymi Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 30 marca 2020 r. w sprawie szkoleń dla pracowników centrum usług społecznych.

 

Więcej

Trwa rekrutacja na szkolenie warsztatowe pn. „Budowanie partnerstwa lokalnego i podtrzymywanie współpracy"

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym szkoleniu warsztatowym pn. „Budowanie partnerstwa lokalnego i podtrzymywanie współpracy", które jest realizowane w ramach cyklu szkoleniowego dot. budowania i rozwijania międzyinstytucjonalnej współpracy w środowisku lokalnym.

 

Więcej

UWAGA! Zmiana terminu realizacji szkolenia warsztatowego pn. „Diagnozowanie potrzeb i zasobów lokalnych jako fundament partnerstwa międzyinstytucjonalnego”

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w szkoleniu warsztatowym pn. „Diagnozowanie potrzeb i zasobów lokalnych jako fundament partnerstwa międzyinstytucjonalnego” które odbędzie się w dniu 28 lipca 2022 r. w godzinach 9.00-14.35  w Wyższej Szkole Europejskiej im ks. Józefa Tischnera w Krakowie al. Jana Pawła II 39.

UWAGA! Z przyczyn niezależnych od Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Krakowie, termin realizacji szkolenia zostaje przesunięty.  

O nowym terminie realizacji szkolenia warsztatowego poinformujemy wkrótce.

 

Więcej

Trwa rekrutacja na szkolenia oraz doradztwo w obszarze uruchamiania i funkcjonowania centrów usług społecznych

Serdecznie zapraszamy do udziału w trwającej rekrutacji na szkolenia i doradztwo mające na celu wsparcie jednostek samorządu terytorialnego zainteresowanych uruchamianiem centrów usług społecznych oraz rozwojem usług społecznych na swoim terenie.

Więcej

Wsparcie szkoleniowo-doradcze w budowaniu i rozwijaniu międzyinstytucjonalnej współpracy w środowisku lokalnym

Serdecznie zapraszamy do skorzystania ze wsparcia szkoleniowo-doradczego zaplanowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie w obszarze budowania partnerstw, komunikacji, koordynowania współpracy, zarządzania zespołami, diagnozowania potrzeb i zasobów lokalnych.

Więcej

Zapraszamy do udziału w szkoleniu warsztatowym pn. „Diagnoza potencjału i potrzeb społeczności lokalnej”

Szkolenie warsztatowe odbędzie się  w dniu 9.12.2021 r. w godz. 10.00-14.00 w formule zdalnej za pomocą aplikacji ZOOM.

Więcej

Podziękowanie za zaangażowanie w budowanie i rozwijanie partnerskiej współpracy oraz wręczenie statuetek "Lidera współpracy"

Konferencja pn. „Usługi społeczne przyszłości – jak budować skuteczny system wsparcia” stała się okazją do podziękowania i wręczenia statuetek "Lidera współpracy" przedstawicielom ośrodków pomocy społecznej i powiatowych centrów pomocy rodzinie za zaangażowanie w budowanie i rozwijanie partnerskiej współpracy międzyinstytucjonalnej w ramach projektu „KOOPERACJE 3D – model wielosektorowej współpracy na rzecz wsparcia osób i rodzin”. 

Więcej

„Architekci zmiany. (WSPÓŁ)praca, odpowiedzialność, działanie” - cykl spotkań poświęconych problematyce współpracy w ramach projektu „KOOPERACJE 3D – model wielosektorowej współpracy na rzecz wsparcia osób i rodzin”

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie zaprasza na cykl spotkań poświęconych problematyce współpracy w ramach projektu „KOOPERACJE 3D – model wielosektorowej współpracy na rzecz wsparcia osób i rodzin”
 

Więcej

Superwizja w ramach projektu „KOOPERACJE 3D…”

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie serdecznie zaprasza do udziału w superwizji realizowanej w ramach projektu „KOOPERACJE 3D – model wielosektorowej współpracy na rzecz wsparcia osób i rodzin”.

Więcej

Spotkanie edukacyjne pn. „Kto potrzebny w kooperacji? Kluczowi partnerzy, ich kompetencje i ograniczenia”.

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie serdecznie zaprasza na spotkanie edukacyjne pn. „Kto potrzebny w kooperacji? Kluczowi partnerzy, ich kompetencje i ograniczenia” realizowane w ramach projektu „KOOPERACJE 3D – model wielosektorowej współpracy na rzecz wsparcia osób i rodzin”

Więcej

Zmiana terminu spotkania edukacyjnego pn. „Kto potrzebny w kooperacji? Kluczowi partnerzy, ich kompetencje i ograniczenia”

Uprzejmie informujemy, że spotkanie edukacyjne pn. „Kto potrzebny w kooperacji? Kluczowi partnerzy, ich kompetencje i ograniczenia” w ramach projektu „KOOPERACJE 3D – model wielosektorowej współpracy na rzecz wsparcia osób i rodzin”, planowane w dniu 24 września 2019 r. nie odbędzie się w wyznaczonym terminie z przyczyn niezależnych od Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Krakowie.

Więcej

Zapraszamy na spotkanie edukacyjne realizowane w ramach projektu „KOOPERACJE 3D…”

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie serdecznie zaprasza na spotkanie edukacyjne realizowane w ramach projektu „KOOPERACJE 3D – model wielosektorowej współpracy na rzecz wsparcia osób i rodziny”, pn. „Kto potrzebny w kooperacji? Kluczowi partnerzy, ich kompetencje i ograniczenia”

Więcej

Zakończono nabór na spotkanie edukacyjne w ramach projektu "KOOPERACJE 3D..."

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie uprzejmie informuje, że nabór na spotkanie edukacyjne pn. "Diagnoza zasobów instytucjonalnych w środowisku lokalnym - warsztat diagnostyczny" realizowane w ramach projektu "KOOPERACJE 3D - model wielosektorowej współpracy na rzecz wsparcia osób i rodzin" został zakończony w dniu 16 lipca 2019 roku.

Przedłużenie naboru do udziału w spotkaniu edukacyjnym w ramach projektu "KOOPERACJE 3D..."

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie informuje, że są jeszcze wolne miejsca na spotkanie edukacyjne pn. "Diagnoza zasobów instytucjonalnych w środowisku lokalnym - warsztat diagnostyczny".

Więcej

ROPS w Krakowie zaprasza na spotkanie edukacyjne realizowane w ramach projektu „KOOPERACJE 3D..."

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie serdecznie zaprasza na spotkanie edukacyjne realizowane w ramach projektu „KOOPERACJE 3D – model wielosektorowej współpracy na rzecz wsparcia osób i rodzin”.

Więcej

I KAMIEŃ MILOWY w ramach projektu "KOOPERACJE 3D..." ZREALIZOWANY!

29 marca 2019 roku w Katowicach odbyło się spotkanie Komitetu Sterującego oraz Zespołu ds. Modelu, które zakończyło pierwszy etap działań realizowanych w ramach projektu „KOOPERACJE 3D – model wielosektorowej współpracy na rzecz wsparcia osób i rodzin”.

Więcej

Zakończono rekrutację na dwudniowe szkolenia międzysektorowe w ramach projektu "KOOPERACJE 3D..."

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie uprzejmie informuje, że rekrutacja na dwudniowe szkolenia międzysektorowe w ramach projektu "KOOPERACJE 3D - model wielosektorowej współpracy na rzecz wsparcia osób i rodzin" zakończyła się.

Więcej

Kolejny warsztat konsultacyjny grupy ds. kooperacji międzysektorowych w ramach Regionalnej Platformy Współpracy już za nami!

26 lutego 2019 roku w Avocado Lunch Bar w Krakowie, odbyło się kolejne spotkanie grupy ds. kooperacji międzysektorowych, działającej w ramach Regionalnej Platformy Współpracy. Podczas spotkania został zaprezentowany projekt modelu KOOPERACJE 3D.

Więcej

Ogłoszenie o naborze na dwudniowe szkolenia międzysektorowe z warsztatami w ramach projektu "KOOPERACJE 3D..."

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie w związku z realizacją partnerskiego projektu „KOOPERACJE 3D – model wielosektorowej współpracy na rzecz wsparcia osób i rodzin”, ogłasza nabór na dwudniowe szkolenia międzysektorowe z warsztatami pn. „Budowanie lokalnej współpracy międzyinstytucjonalnej na rzecz rozwiązywania problemów społecznych” wraz z konsultacjami ww. modelu.

Więcej

Przedłużenie naboru do udziału w pracach grupy ds. kooperacji międzysektorowych

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie informuje, iż termin naboru do udziału w pracach grupy ds. kooperacji międzysektorowych został przedłużony do dnia 27 września 2018 r. do godz. 14:00.

Więcej

Zakończono nabór do projektu pn. „KOOPERACJE 3D – model wielosektorowej współpracy na rzecz wsparcia osób i rodzin”

Z przyjemnością informujemy o zakończeniu naboru do projektu pn. „KOOPERACJE 3D – model wielosektorowej współpracy na rzecz wsparcia osób i rodzin”.

Więcej

Uwaga: strona wykorzystuje pliki cookies.
Podczas korzystania ze stron internetowych zamieszczonych na serwerach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego przeglądarka internetowa może przechowywać pliki cookies na dysku komputera. Użytkownik może samodzielnie i w każdym czasie zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.

Zgadzam się