Kooperacje - 3D Aktualności

1

„Architekci zmiany. (WSPÓŁ)praca, odpowiedzialność, działanie” - cykl spotkań poświęconych problematyce współpracy w ramach projektu „KOOPERACJE 3D – model wielosektorowej współpracy na rzecz wsparcia osób i rodzin”

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie zaprasza na cykl spotkań poświęconych problematyce współpracy w ramach projektu „KOOPERACJE 3D – model wielosektorowej współpracy na rzecz wsparcia osób i rodzin”
 

Więcej

Superwizja w ramach projektu „KOOPERACJE 3D…”

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie serdecznie zaprasza do udziału w superwizji realizowanej w ramach projektu „KOOPERACJE 3D – model wielosektorowej współpracy na rzecz wsparcia osób i rodzin”.

Więcej

Spotkanie edukacyjne pn. „Kto potrzebny w kooperacji? Kluczowi partnerzy, ich kompetencje i ograniczenia”.

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie serdecznie zaprasza na spotkanie edukacyjne pn. „Kto potrzebny w kooperacji? Kluczowi partnerzy, ich kompetencje i ograniczenia” realizowane w ramach projektu „KOOPERACJE 3D – model wielosektorowej współpracy na rzecz wsparcia osób i rodzin”

Więcej

Zmiana terminu spotkania edukacyjnego pn. „Kto potrzebny w kooperacji? Kluczowi partnerzy, ich kompetencje i ograniczenia”

Uprzejmie informujemy, że spotkanie edukacyjne pn. „Kto potrzebny w kooperacji? Kluczowi partnerzy, ich kompetencje i ograniczenia” w ramach projektu „KOOPERACJE 3D – model wielosektorowej współpracy na rzecz wsparcia osób i rodzin”, planowane w dniu 24 września 2019 r. nie odbędzie się w wyznaczonym terminie z przyczyn niezależnych od Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Krakowie.

Więcej

Zapraszamy na spotkanie edukacyjne realizowane w ramach projektu „KOOPERACJE 3D…”

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie serdecznie zaprasza na spotkanie edukacyjne realizowane w ramach projektu „KOOPERACJE 3D – model wielosektorowej współpracy na rzecz wsparcia osób i rodziny”, pn. „Kto potrzebny w kooperacji? Kluczowi partnerzy, ich kompetencje i ograniczenia”

Więcej

Zakończono nabór na spotkanie edukacyjne w ramach projektu "KOOPERACJE 3D..."

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie uprzejmie informuje, że nabór na spotkanie edukacyjne pn. "Diagnoza zasobów instytucjonalnych w środowisku lokalnym - warsztat diagnostyczny" realizowane w ramach projektu "KOOPERACJE 3D - model wielosektorowej współpracy na rzecz wsparcia osób i rodzin" został zakończony w dniu 16 lipca 2019 roku.

Przedłużenie naboru do udziału w spotkaniu edukacyjnym w ramach projektu "KOOPERACJE 3D..."

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie informuje, że są jeszcze wolne miejsca na spotkanie edukacyjne pn. "Diagnoza zasobów instytucjonalnych w środowisku lokalnym - warsztat diagnostyczny".

Więcej

ROPS w Krakowie zaprasza na spotkanie edukacyjne realizowane w ramach projektu „KOOPERACJE 3D..."

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie serdecznie zaprasza na spotkanie edukacyjne realizowane w ramach projektu „KOOPERACJE 3D – model wielosektorowej współpracy na rzecz wsparcia osób i rodzin”.

Więcej

I KAMIEŃ MILOWY w ramach projektu "KOOPERACJE 3D..." ZREALIZOWANY!

29 marca 2019 roku w Katowicach odbyło się spotkanie Komitetu Sterującego oraz Zespołu ds. Modelu, które zakończyło pierwszy etap działań realizowanych w ramach projektu „KOOPERACJE 3D – model wielosektorowej współpracy na rzecz wsparcia osób i rodzin”.

Więcej

Zakończono rekrutację na dwudniowe szkolenia międzysektorowe w ramach projektu "KOOPERACJE 3D..."

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie uprzejmie informuje, że rekrutacja na dwudniowe szkolenia międzysektorowe w ramach projektu "KOOPERACJE 3D - model wielosektorowej współpracy na rzecz wsparcia osób i rodzin" zakończyła się.

Więcej

Kolejny warsztat konsultacyjny grupy ds. kooperacji międzysektorowych w ramach Regionalnej Platformy Współpracy już za nami!

26 lutego 2019 roku w Avocado Lunch Bar w Krakowie, odbyło się kolejne spotkanie grupy ds. kooperacji międzysektorowych, działającej w ramach Regionalnej Platformy Współpracy. Podczas spotkania został zaprezentowany projekt modelu KOOPERACJE 3D.

Więcej

Ogłoszenie o naborze na dwudniowe szkolenia międzysektorowe z warsztatami w ramach projektu "KOOPERACJE 3D..."

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie w związku z realizacją partnerskiego projektu „KOOPERACJE 3D – model wielosektorowej współpracy na rzecz wsparcia osób i rodzin”, ogłasza nabór na dwudniowe szkolenia międzysektorowe z warsztatami pn. „Budowanie lokalnej współpracy międzyinstytucjonalnej na rzecz rozwiązywania problemów społecznych” wraz z konsultacjami ww. modelu.

Więcej

Przedłużenie naboru do udziału w pracach grupy ds. kooperacji międzysektorowych

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie informuje, iż termin naboru do udziału w pracach grupy ds. kooperacji międzysektorowych został przedłużony do dnia 27 września 2018 r. do godz. 14:00.

Więcej

Zakończono nabór do projektu pn. „KOOPERACJE 3D – model wielosektorowej współpracy na rzecz wsparcia osób i rodzin”

Z przyjemnością informujemy o zakończeniu naboru do projektu pn. „KOOPERACJE 3D – model wielosektorowej współpracy na rzecz wsparcia osób i rodzin”.

Więcej